Atölyelik olarak atölye severlere ne sunuyoruz?

Atölyelik olarak öncelikli amacımız sanatseverlerle birbirinden farklı sanat ve zanaat atölyelerini en kolay şekilde buluşturmak; Peki ‘’en kolay şekilde’’ ibaremizle neyden söz ediyoruz? Sanata olan ilginin, merakın, ihtiyacın günden güne artmasına rağmen sanatsal etkinliklerden haberdar olmanın da bir o kadar zorlaştığı bir zaman diliminde bulunuyoruz. Hepimizin gün içinde pek çok farklı kanaldan maruz kaldığı ama bizleri aradığımıza yönlendirmeyen reklamlardan farklı olarak Atölyelik’te katılımcıların sanatsal yönlerini besleyecekleri, gündelik yaşamın stresinden uzaklaşma şansına sahip olabilecekleri fırsatlar sunuyoruz.

Seramik Workshop
Seramik Kurbağa

Daha önce deneyimlemediğiniz, yetkinlik sahibi olmak istediğiniz alanlarda; ister kendiniz ister sevdikleriniz için el emeği ürünler üretmek, mumunuzu, bardağınızı kendiniz yapmak ve bir yeniliğe adım atmak noktasında atölyelerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Sanata giden yolda dilediğiniz atölye ve workshoplara ulaşırken yaşayacağınız kafa karışıklıklarını, kararsızlıkları, iletişimsel sorunları yok ettik ve atölyelere ulaşımı en kolay hale getirdik!! Peki bunu nasıl yaptık?

1)Atölyelik olarak şimdilik İstanbul ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde olmak üzere bir araya getirdiğimiz atölyeleri ve workshopları, ailemiz büyüdükçe Türkiye’nin dört bir yanından atölyeleri bünyemizde toplamayı hedefliyoruz.

 

2)Sizler için ulaşım imkanlarınıza göre atölye seçme, konuma göre atölye arama imkanı sağladık. Web sitemizde tüm atölyelerimizin ayrıntılı konumuna ulaşabilmeniz için yenilikler yaptık, yapmaya devam ediyoruz ve sizi size en uygun atölyelere yönlendiriyoruz.

3)Bünyemize dahil ettiğimiz atölyeleri siz değerli sanatseverler için özenle seçiyoruz. Bu deneyimlerde sizin maksimum keyfi aldığınızdan emin olmak istiyor ve bu keyfi olabilecek en uygun ücretlerle satın almanızı gözetiyoruz.

4)Eşsiz atölye deneyimini sevdiklerinizle de paylaşmak isteyebileceğinizi öngörerek sadece size özel grup atölyeleri hazırlıyoruz.

5)Hayatın yoğun akışında zihnimiz bazen yapmayı dilediklerimizin önüne bahaneler çıkarabiliyor ve bu kendimizi keşfetme yolundaki engellerin başında geliyor. Bu durumun önüne geçmek, bahaneleri yok edebilmek için sizleri haftanın 7 günü, hemen her saatte atölyelerimize bekliyoruz!

6) Katılmaya karar verdiğiniz atölye hakkındaki müşteri yorumlarını, ortaya çıkan ürünleri, ürünlerin yapılış sürecini ve daha merak ettiğiniz birçok şeyi tek tıkla size sunuyoruz. Kendinize göre ayarlayabileceğiniz atölye yeri, saati ve atölyeye kiminle, kaç kişi katılacağınız belirlendiğinde ise online ödeme şansı ile işin son kısmına geliyoruz. En hızlı ve güvenli şekilde web sitemizden atölye almak, işte bu kadar kolay!

Atölyenizi atölyelik.com’dan aldığınız takdirde tüm süreçte sizi özel hissettireceğimize söz veriyoruz! Özetleyecek olursak siz atölyeye katılmaya karar veriyorsunuz ve biz gerisini sizin için hallediyoruz.