Kara Kalem Atölyesi – Yengeç Sanat Evi

Yengeç Sanat Evi
Caferağa, Yengeç Sanatevi, Kuzu Kestane Sokak, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Atölye Hakkında

Günlük hayatın karmaşasından uzaklaşmak için en keyifli yollardan biri resim yapmaktır. Eğlenmek ve sanat dünyasının içerisinde yer almak isteyen herkesi Yengeç Sanat’ın sıcak ortamında eğitmenimiz Aydın Asan’ın önderliğinde hobi atölyemize bekliyoruz. Bireysel çalışılan atölyemizde katılımcıların talep ve ilgilerine göre kara kalem, toz pastel, sulu boya, akrilik gibi farklı materyallerle çalışılmaktadır.

Gerekli tüm malzemelerin Yengeç Sanat tarafından karşılanıldığı atölyemizin ücreti 2021 güz dönemi için haftada bir gün, aylık 500TL, haftada 2 gün 600 tl’dir. Çarşamba 14.00 – 21.00 ,Cuma 14.00-21.00 , Cumartesi 11.00 – 21.00. arasında yapılmaktadır.

Atölyemize grupça katılmak isterseniz ya da daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla Atölyelik Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz!

Bilet Bilgileri

Aylık Atölye | Haftada 1 Gün

425.00₺

Satışta

Aylık Atölye | Haftada 2 Gün

525.00₺

Satışta

Askıda Atölye (Sanata ulaşma imkanı olmayan çocuklara atölye hediye edin.)

100.00₺

Satışta

Askıda atölye kapsamında sanata ulaşımı olmayan çocuklarla workshop düzenliyoruz. Çocukların sosyal hayata daha kolay adapte olmalarını ve kendilerini keşfetmelerini amaçladığımız bu projede desteklerinize ihtiyaç duyuyoruz. Gerekli kontenjana ulaştıktan sonra atölyemizi gerçekleştiriyoruz. Atölyemizden görselleri sizlerle paylaşarak gözlerindeki o mutluluğu görmenizi sağlıyoruz. Bu sayede teşekkür edebileceğimize inanıyoruz :)

Takvim
Lütfen bir tarih seçin

İnceleme(1)

  • Tarık Ersoy
    Tarık Ersoy
    10/02/2022 at 21:32

    5

    Bu atölye özellikle portre çiziminde birçok önemli noktayı öğrenmeme vesile oldu. Stres atmak için yapılacak çok güzel bir aktivite.

İnceleme Yap

Mesaj Gönder

Send mail success

Send mail failed

Please enter input field

Keşfet

beyaz atölyelik text@4x
© 2022 Atölyelik. Tüm Haklar Saklıdır.